Τελικές δηλώσεις αλλοδαπών σκακιστών

0

Σύμφωνα με τις δηλώσεις των σωματείων, οι αλλοδαποί σκακιστές (κοινοτικοί και μη) που μπορούν να χρησιμοποιήσουν στο πρωτάθλημα είναι οι εξής:

IMG_8158

Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΩΡΑ ΑΜ ΕΣΟ ΑΜ FIDE TIT ELO IOYN Φ ΗΜ. ΓΕΝ.
1 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ «ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ» Socko, Bartosz POL 30275 1107038 GM 2622   10/11/1978
Socko, Monika POL 40817 1106619 WGM 2463 Γ 24/3/1978
2 ΠΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Macieja, Bartlomiej POL 27366 1104306 GM 2607   4/10/1977
Paehtz, Elisabeth GER 27269 4641833 WGM 2453 Γ 8/1/1985
3 ΣΟ ΚΑΒΑΛΑΣ Harikrishna, Pentala. IND 34744 5007003 GM 2726   10/5/1986
               
4 ΕΟΑΟ ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Kempinski, Robert POL 35944 1105663 GM 2597   11/7/1977
Brunello, Marina ITA 38095 822590 WIM 2315 Γ 16/6/1994
5 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ Baron, Tal ISR 44642 2809958 GM 2515   7/8/1992
Dvirnyy, Danyyil ITA 44643 817570 GM 2549   15/12/1996
6 ΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Zawadzka, Jolanta POL 28602 1122320 WGM 2397 Γ 8/2/1987
               
7 ΣΟ ΠΑΤΡΩΝ Feher, Adam HUN 44591 739081   2398   27/7/1994
Ohme, Melanie GER 30108 4690745 WGM 2352 Γ 23/6/1990
8 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ Zahariev, Zahari BUL 24875 2900289 IM 2404   10/9/1961
               
9 ΟΦΣ ΚΑΒΑΛΑΣ                
               
10 ΣΑ ΧΑΝΙΩΝ Ganguly, Surya Shekhar IND 43049 5002150 GM 2619   24/2/1983
David, Alberto LUX 44742 4000013 GM 2570   26/3/1970
11 ΛΠ ΦΛΩΡΙΝΑΣ Genova, Lyubka BUL 35489 2905612 WIM 2258 Γ 25/10/1983
               
12 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Zysk, Robert GER 27302 4600410 IM 2412   4/5/1966
               
13 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΝΟΙΞΗ Dembo, Yelena GRE 28879 723916 WGM 2448 Γ 8/12/1983
Brunello, Sabino ITA 41215 813613 GM 2589   27/6/1989
14 ΦΟΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ Managadze, Nikoloz GEO 21865 13600575 IM 2464   7/6/1969
Balogh, Csaba HUN 38158 718939 GM 2648   19/3/1987
15 ΣΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Kolev, Atanas BUL 33245 2900130 GM 2571   15/7/1967
Lekic, Dusan MNE 36405 905330 IM 2433   24/4/1969
16 ΣΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Postny, Evgeny ISR 31567 2804344 GM 2641   3/7/1981
Miton, Kamil POL 41221 1111914 GM 2608   12/4/1984
17 ΜΑΠΟ «ΚΕΡΑΥΝΟΣ» ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ Indjic, Aleksandar SRB   911925 GM 2542    
Velcheva, Maria BUL   2903210 WGM 2248 Γ  
18 Ο.Φ.Η. Dochev, Dimitar BUL 23017 2900939 IM 2402   9/2/1975
Gocheva, Rumiana BUL 41213 2902206 WIM 2135 Γ 21/7/1957
19 ΑΕΚ Warakomska, Anna POL 44741 1130790 WFM 2158 Γ 3/9/1992
               
20 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΟΣ Khetsuriani, Besarion GEO 22189 13600559 IM 2305   1/1/1961
Voiska, Margarita BUL 23030 2900602 WGM 2285 Γ 3/4/1963
21 ΣΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ                
               
22 ΣΜΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Hoolt, Sarah GER 41282 24606812 WGM 2341 Γ 30/4/1988
               
23 ΣΟ ΠΟΛΙΧΝΗΣ                
               
24 ΑΟ ΛΑΤΩ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ Petrov, Marijan BUL 25957 2901773 GM 2438   14/9/1975
Polaczek, Richard BEL 32502 200026 IM 2411   17/6/1965
25 ΣΟ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Ο ΠΤΟΛΕΜΑΙΟΣ  Jovic, Stanoje SRB 44724 905020 FM 2316   11/4/1966
Cramling, Pia SWE 39612 1700030 GM 2499 Γ 23/4/1963
26 ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ Istratescu, Andrei RUM 23957 1200372 GM 2668   3/12/1975
               
27 ΕΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ                
               
28 ΣΟ ΙΚΑΡΙΑΣ Urosevic, Marija SRB 41739 931403 WFM 2038 Γ 18/4/1984
               
29 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ Galunova, Tsveta BUL 32870 2909995   2049 Γ 4/8/1995
               
30 ΑΟ ΖΗΝΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Cherednichenko, Svetlana UKR 36523 14105551 WGM 2246 Γ 2/5/1984
Shamash, Michelle ENG 30746 4225767   1748 Γ 26/4/1979
31 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ                
               
32 ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΤΡΩΝ                
               

Υπενθυμίζεται ότι σύμφωνα με την προκήρυξη των αγώνων (Αριθ. Πρωτ. 93807/8-4-2014),

όλα τα σωματεία θα πρέπει μέχρι τη Δευτέρα 16/6/2014 να στείλουν συμπληρωμένη τη φόρμα με τη βασική σύνθεσή τους (20άδα).

 

Share.

Leave A Reply